Tagasi

Mezzo

Hea uni loob hea päeva. Mezzo 5-tsooniline taskustatud vedrude süsteem hoiab Sind viisil, mis võimaldab kehal kogeda rahutunnet ning ergonoomilist toetust. Sinu uus päev on seda väärt, et sellele puhanult ja elavalt vastu minna!

 

 

Hind alates:
225 € al. 379 € al. 440 €Valmistusaeg 2-4 nädalat. 

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo
Materjalid
Transport

MELODY VEDRUMADRATSI LÄBILÕIGE

mezzo

 

MADRATSI MÕÕDUD
valikus mõõdud 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm

LISAINFO
madratsitel on lukuga eemaldatavad katted

Mezzo vedrumadratsi materjalid

Helge hommik – see ongi tunne, mis meid kontinentaalvoodite sarja ja madratsite väljatöötamisel inspireeris. Softrendi madratsid on tippkvaliteetsed alates läbimõeldud sisust kuni kauni vormini. Valisime välja parimad materjalid, panime neist pikaajaliste katsetuste tulemusena kokku kõige mugavama kombinatsiooni ja andsime sellele luksuslikule tervikule ka ajatult ilusa kuju. 

Elukvaliteedi tähtis, võib-olla isegi kõige tähtsam osa on hea uni. Seepärast valisime madratsitesse Sinu jaoks ainult parimad lahendused:

  • Kvaliteetsed vedrud – vedrustus on pehme mööbli tähtsaim osa. See tekitab kihtide vahele õhuvahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii õige mikrokliima.
  • Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. 
  • Töötluseta stretch-kangas madratsikattel – mida loomulikum ja looduslikum, seda parem.

Melody vedrumadrats

MELODY VEDRUMADRATSISSE VALISIME: 5-TSOONILINE POCKET-VEDRUSÜSTEEM

Taskustatud vedrude puhul on iga vedru pakitud eraldi spetsiaalsesse tugevast riidest taskusse, mis annab vedrudele vaba ja iseseisva liikuvuse. Eraldi taskusse pakituna reageerivad vedrud täpselt inimese keharaskusele ja -kujule, mõjutamata kõrvalolevaid vedrusid. Unemustrid on igaühel erinevad ja see ei tohiks kõrvalmagajat häirida, olgu selleks kasvõi armas partner või vaikselt kaissu pugenud lapselaps – taskustatud vedrusüsteem lubab kõigil rahulikult magada. Mitmetsooniliste vedrusüsteemide puhul kasutatkse erineva läbimõõduga traate, seetõttu on erinevad tsoonid erineva jäikusega vastavalt keha erinevate piirkondade vajadustele: õlad ja puusavöö vajuvad rohkem madratsisse, vabastades selgroo pingetest, teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Nii on kogu keha terve uneaja vältel kindlalt hoitud.

  • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
  • Anname vedrudele 10-aastase garantii

HR POROLOON

Et tagada mööbli maksimaalne eluiga, kasutame ainult kõrgekvaliteedilist maksimaalse tihedusega HR porolooni, mis on tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam. Kvaliteetne poroloon on pehme, ei lõhna ega sobi pesitsuseks tolmulestadele.

 

Tule Softrendi salongidesse proovima!

Kohaletoomine Eestis

Tasuta transport Tallinnas, selle lähiümbruses ja Tartus. Toome Sulle voodi tuppa, paneme kokku ning viime kasutatud pakendi ära.
Väljaspool Tallinna ja Tartut on transpordi hind kokkuleppel.

Kohaletoomine väljaspool Eestit

Transpordi hind kokkuleppel. Täpsema info saamiseks võta ühendust.

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Pea 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit
  • Anname voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • Lai kattematerjalide valik
  • Tasuta transport: toome voodi tuppa ja viime pakendi ära

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid