Tagasi

Madrats Harmony

Harmony tark vedrustus ja kõik muud elemendid töötavad Sinu kehaga harmooniliselt koos, nii et voodis veedetud aeg on nagu täiuslik kontsert. Sa ei pea kordagi ebamugavust kannatama – keha on hoitud igas asendis, isegi siis, kui oma kõige kallimat kaisus hoiad. Patenteeritud topeltvedrude süsteem Joey adopteerub terve öö vältel teie keha vajaduste ning unemustritega.

Soliidne rombitepinguga naturaalvalge madrats on ka iseseisvana Sinu magamistoa kauniks elemendiks.

Hind alates:
1215 € al. 1215 € al. 1348 €Valmistusaeg 2-4 nädalat. 

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo
Materjalid

HARMONY VEDRUMADRATSI LÄBILÕIGE

Softrend vedrumadrats

MADRATSI MÕÕDUD
valikus mõõdud 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm,  200x200cm, 180×210, 200×210

LISAINFO
madratsitel on lukuga eemaldatavad katted ja 100% puuvillane aluskott

Harmony vedrumadratsi materjalid

Helge hommik – see ongi tunne, mis meid kontinentaalvoodite sarja ja madratsite väljatöötamisel inspireeris. Softrendi madratsid on tippkvaliteetsed alates läbimõeldud sisust kuni kauni vormini. Valisime välja parimad materjalid, panime neist pikaajaliste katsetuste tulemusena kokku kõige mugavama kombinatsiooni ja andsime sellele luksuslikule tervikule ka ajatult ilusa kuju. 
Elukvaliteedi tähtis, võib-olla isegi kõige tähtsam osa on hea uni. Seepärast valisime madratsitesse Sinu jaoks ainult parimad lahendused:

 • Kvaliteetsed vedrud – vedrustus on pehme mööbli tähtsaim osa. See tekitab kihtide vahele õhuvahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii õige mikrokliima.
 • Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust.
 • Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal mil katted on puhastuses.
 • Töötluseta stretch-kangas madratsikattel – mida loomulikum ja looduslikum, seda parem.

Harmony vedrumadrats

HARMONY VEDRUMADRATSISSE VALISIME: JOEY-TOPELTVEDRUSTUS

Tark vedru Joey on patenteeritud nn keerd-keerus topeltvedrustussüsteem, mis sobitub individuaalse keharaskuse ja- vormi ning unemustritega. Välimine vedru annab esmase pehmuse ja mugavuse tunde, sisemine vedru reageerib suurema surve puhul ja aitab keha toetada. Niiviisi vormib vedrusüsteem end ise, kogu une vältel, vastavalt magaja kehale.
Joey on hetke voodivedrusüsteemide tippklass, mis pakub individuaalset toestust terve madratsi ulatuses. Sobiva toetuse saavad nii selgroog, õlad kui puusavöö. Sinu uneharjumused ei häiri kaaslast, uni on rahulik ja keha puhkab.

 • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
 • Anname vedrudele 10-aastase garantii

JUTELATEKS

Lateks – kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist. Lateksi elastsus kohaneb täielikult Sinu kehaga, pakkudes üheaegselt nii pehmet kogemust kui ka tuge. Talvel hoiab keha sooja ja suvel jahedana.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele.

 • Softrendi kattemadratsites kasutame jutelateksit – alt võrguga lateks, mis ei libise tänu võrgule paigast.

HR POROLOON

Et tagada mööbli maksimaalne eluiga, kasutame ainult kõrgekvaliteedilist maksimaalse tihedusega HR porolooni, mis on tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam. Kvaliteetne poroloon on pehme, ei lõhna ega sobi pesitsuseks tolmulestadele.
Kasutame porolooni ainult madratsi külgedel, sest seal on see tugevam ja vastupidavam kui lateks ning hoiab paremini madratsi vormi.

Täiendavad elemendid

TEPINGUGA KATE

Softrendi madratsid on tõeliselt ja üleni pehmed. Tepitud Carvin kangas annab kauni ümaruse. Madratsite peal ja all on stretch-kangas, et madrats veel paremini hingaks ja keha järgi vormi võtaks. Madratsitel on eemaldatavad katted ja puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal mil katted on puhastuses.

 • Tepitud Carvin kangas, koostis: 59% polüester, 41% puuvill
 • Teping: romb 2”, vatiin 150 gr / m2

Tule Softrendi salongidesse proovima!

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

 • Pea 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit
 • Anname voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
 • Lai kattematerjalide valik
 • Tasuta transport: toome voodi tuppa ja viime pakendi ära

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid