Tagasi

Lateks kattemadrats

Hingav, kaunis ja hügieeniline.

 

Hind alates:
395 € al. 395 € al. 449 € al. 480 €Valmistusaeg 2-4 nädalat. 

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo
Materjalid

LATEKS KATTEMADRATSI LÄBILÕIGE

Softrend kattemadrats

KATTEMADRATSI MÕÕDUD
valikus mõõdud 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm,  200x200cm, 180×210, 200×210

LISAINFO
kattemadratsitel on lukuga eemaldatavad katted ja 100% puuvillane aluskott

Lateks kattemadratsi materjalid

Helge hommik – see ongi tunne, mis meid kontinentaalvoodite sarja ja madratsite väljatöötamisel inspireeris. Softrendi kontinentaalvoodid on tippkvaliteetsed alates läbimõeldud sisust kuni kauni vormini. Valisime välja parimad materjalid, panime neist pikaajaliste katsetuste tulemusena kokku kõige mugavama kombinatsiooni ja andsime sellele luksuslikule tervikule ka ajatult ilusa kuju. 
Elukvaliteedi tähtis, võib-olla isegi kõige tähtsam osa on hea uni. Seepärast valisime madratistesse Sinu jaoks ainult parimad lahendused:

  • Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust.
  • Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal mil katted on puhastuses.
  • Töötluseta stretch-kangas madratsikattel – mida loomulikum ja looduslikum, seda parem.

Lateks kattemadrats

LATEKS

Lateks – kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist. Lateksi elastsus kohaneb täielikult Sinu kehaga, pakkudes üheaegselt nii pehmet kogemust kui ka tuge. Talvel hoiab keha sooja ja suvel jahedana.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele.

PUUVILL JA VILL

Ühel madratsipoolel on puuvill, teisel pool vill, et saaksid madratsit keerata vastavalt aastaaegadele või enda mugavusele. Puuvilla kiht jahutab ja vill hoiab talvel hingavalt soojas.

  • Softrendi kattemadratsites kasutame puuvilla kaaluga 200 gr / m2 ja naturaalset hoolikalt puhastatud lambavilla 200 gr/ m2.

EEMALDATAV KATE JA PUUVILLANE ALUSKOTT

Softrendi madratsitel on puuvillane lukuga aluskott, mis võimaldab madratsit kasutada ka siis, kui katted on puhastuses – oluline detail, mida märkad alles siis, kui madrats on reaalselt kasutuses. Aluskott võimaldab katet ka mugavalt peale panna. Madratsikate on pealt ja alt stretch-kangast, mis hingab ja hoiab hästi vormi, ka siis, kui sellel kauem puhata. Külgede naturaalvalge Carvin kangas muudab katte kaunilt luksulikuks.

  • Kate on masinas pestav, materjalid: stretch kangas 280 gr / m2, 27,8% puuvill, 72,2% polüester; Carvin kangas 59% polüester, 41% puuvill

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
  • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
  • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid