Tagasi

Istumispadjad

Kuigi diivanil lesida on mugav, kutsub mingi seletamatu jõud inimesi sellest hoolimata tihti siiski maha istuma. Ilmselt peame end ka kiirel ja tehnoloogilisel ajal maaga kontaktis aeg- ajalt täis ja maha laadima.

Seda tunnetavad eriti hästi lapsed ja loomad, kellele meeldib põrandal mängida. Või noored, keda sageli põrandal võrdsete kaaslaste loovas ringis võib leida. Arvatavasti ei ole see siiski vanus, vaid meeleseisund, mis inimest maa poole tõmbab. Seisund, mida tekitab kaminas hubiseva leegi vaatamine või aiamurul taimedega suhtlemine.

Meie istumispadjad on loodud just neile, kes seda erilist seisundit nautida oskavad. Padjad on valmistatud tehases üle jäävast kvaliteetsest mööblikangast – nii on need keskkonnasäästlikud ja soodsama hinnaga. Aga patju saab tellida ka vastavalt oma kangaeelistusele. Katted on eemaldatavad ja seega hõlpsalt puhastatavad.

Valikus on mitu erinevat mudelit.

Hind alates:
32 €Hind kehtib mööblikanga jäägist tehtud patjadele. Lõplik hind sõltub kanga valikust.

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo

MATERJAL
kvaliteetsed mööblikanga jäägid

SISU
poroloon

LISAINFO
katteriie on eemaldatav

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
  • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
  • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid