voodi Fuuga


Tooteinfo
Kõrgus: 104 cm
Istumiskõrgus: 37 cm
Jalgade kõrgus: 15 cm
Madratsile 180×200 cm
Materjalid
Raam: täispuidust ja vineerist karkass, polsterdatud porolooniga
Jalad: tamm
Kattematerjal: Oslo 9491

Oslo on elegantse kerge struktuuriga mitmeniidiline kangas. Käe all tundub see materjal pehme ja olenevalt valgusest on sellel aimatav läige. Vaheldumisi kootud sametised ja siidised niidid lisavad kangale sügavust ja mitmekihilisust, ilma et muudaks seda kirjuks. Oslo kangas on pestav.

Koostis: 100% PES; Martindale: 100 000

Lisainfo
Katteriie on üleni eemaldatav, 100% puuvillane alusriie; voodipõhi jäikadest lippidest; hind ei sisalda madratsit

Garantii
Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg
Laos olemas: tarneaeg kuni 5 tööpäeva

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.