konsoollaud Rosto

1107 €
(sisaldab käibemaksu)

Tarneaeg: 8-10 nädalat

Maksa osade kaupa: 101.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 101.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Tooteinfo

Mõõdud
Laius: 100 cm ; 120 cm ; 140 cm
Sügavus: 35 cm
Kõrgus: 85 cm

Materjalid
Lauaplaat: naturaalne saar , tamm
Raam: värvitud metall, must

Tarneaeg
8-10 nädalat

Hooldus

Täispuidu omadused

Puit on unikaalne ja väärtuslik ning kaunis oma kordumatu loomuliku mustri poolest. Austame täispuidu kaunist looduslikkust ja võtame selle omadusi arvesse juba toote loomisel ning tootmisprotsessis. Esmane puidukunstnik on loodus ise, andes sellele sooja ja elava näo, lisades oksakohti ja teisi huvitavaid detaile. Seetõttu ei saa me garanteerida, et kõik täispuidust tooted on alati identse tooni ja puidusüüga.

Pea meeles

  • Puit on “elus” – see tõmbub kuivas kokku ja paisub niiskemates oludes, reageerib temperatuurile ning valgusele.
  • Puidust pinnad (olgu see töödeldud õli, laki või värviga) on tundlikud kuumade nõude ja kriimustuste suhtes
  • Kuivata ümber läinud vedelikud ning mustus koheselt, sest puit on nende suhtes tundlik
  • Puhasta puidust pindasid õrnalt kuiva või niiske lapiga
  • Hoidu mööbli lohistamisest – see võib mõjuda halvasti ühenduskohtadele
  • Puitmööbel ei kannata suuri temperatuuri kõikumisi. Juhul, kui te ostsite mööbli talvel, ärge asetage seda radiaatorite lähedale, vaid laske pikkamööda soojeneda toatemperatuurini.
  • Puitmööblit ei tohi hoida ega kasutada õues. Samuti ei tohi seda hoida külmas ja niiskes ruumis, näiteks kütmata suvilas.

Tootja

Szyszka

Unikaalne mööbel, ebatavaline disain.

Szyszka meistrite eesmärk on teha mööblit nii, et fraas „unikaalne mööbel“, mida nende toodete kirjeldamiseks sageli kasutatakse, ei oleks vaid tühipaljas sõnakõlks. Sõltumata hoogsast laienemisest hoiavad nad kõrgel au sees iga valmistatud mööblieseme kui käsitöö väärtust.

Szyszka väiketootmine asub Krakowi lähedal Poolas ning ettevõte on tegutsenud alates 2014. aastast. Läbi aastate on ettevõtte eesmärk olnud ainulaadsete mööbliesemete kujundamine ja valmistamine. Szyszka on loodud kõige nõudlikumate klientide jaoks.

Materjalivalikus lähtub Szyszka tipptasemel materjalidest – täispuidust, mille struktuuri ja iseloomu püütakse eriliselt esile tuua. Oma mööblis on ettevõte keskendunud lihtsale vormile, mis toob kvaliteetses viimistluses esile materjali loodusliku ilu. Kombinatsioon, mis ei lähe kunagi moest.