Softrendi Pärnu mnt salongi näidiste soodusmüük kuni -50%

16. märts 2016

Softrendi Pärnu mnt salongi näidiste soodusmüük kuni -50%

Tunned, et kodust on puudu üks kvaliteetne, silmale ilus ja samal ajal ka rahakotile sõbralik diivan? Mõnus voodi? Või ehk hoopis mugav tugitool?

Kui vastasid küsimusele jaatavalt, siis tasub sammud seada Softrendi Pärnu mnt salongi, et tutvuda paljude kvaliteetsete mööblinäidistega, mille hinnad on all kuni 50%. Kevad on just õige aeg tuua oma koju värskust ja isikupära!

Eestimaise mööblidisaini lipulaev Softrend on laienemas, ruumi tekib juurde ning seetõttu pakume hea hinnaga ja kvaliteetse kattematerjaliga näidiseid, mis ootavad endale õiget kodu. Soodushinnaga toodete seast leiab näiteks pesukastiga maskuliinsema diivanvoodi Simon, mis sobib ideaalselt väiksesse, hubasesse ja modernsesse stuudiokorterisse. Diivan Simoni vastandina leiab müügist ka glamuursema ja naiselikuma disainiga diivani Emma, mille sisulised omadused on aga sarnased Simonile – hea väljapuhkamist toetav madrats, funktsionaalsus ja mugavus.

Näidiste seast leiab ka minimalistliku disaini juveeli – diivani Espirit, millest õhkub skandinaavialiku disaini tagasihoidlikku suursugusust.

Kõikidele, kes naudivad hetki tteleri ees ,,tugitoolisportides’’ või raamatut lugedes on pakkuda erinevaid tugitoole. Tugitool Minea on kompaktsete mõõtudega, lihtsa vormikeelega ja põhjamaiselt õhulise ja kerge disainiga. Valikus on näiteks veel tugitool Benny, mis vastupidiselt Mineale on iseloomukam ja retrolikum.

Müügil on ka minimalistlik voodi Othello, mille šikilt lai raam on pehmeks polsterdatud ning mis sobib nii kargesse põhjamaise disainiga tuppa kui ka hubase maakodu mõnusaks unepesaks.

Lisaks eelnevalt mainitud diivanitele ja tugitoolidele on müügil veel palju erinevaid mööbliesemeid eriti soodsa hinnaga. Tulge ja tutvuge kuni 26.märtsini meie tootevalikuga, leiame just sulle sobiva diivani, voodi, laua või tugitooli!

Softrendi Pärnu mnt salong
Pärnu mnt. 139c
E-R 10-19, L 11-16
+372 660 4564


Lisainfo aadressil info@softrend.ee

Tagasi postituste nimekirja